čtvrtek 4.6.2020, svátek má Dalibor
Úvodní stránka
Kultura dnes
Kam zítra
Multikina
Kalendář akcí
Začíná za chvíliPraha
Hledejte v   Rubriky  Nejnovější pokecy


  Nechte se pozvat do klubu

Le Mirage


V Klubu Le Mirage si můžete poslechnout mnoho hudebních stylů, mezi nimiž dominují hlavně Breakbeat a DrumnBass (Jungle), doplňuje je také, Reaggae, Dancehall, Hip Hop a R&B.

Otevřeno:  

 

 Adresa:   Lublaňská 48, Praha 2  [najít na mapě]
 Nejbližší MHD:  
 Telefon:   222 511 186
 E-mail:   lemirage@centrum.cz
 Internet:   http://www.lemirage.cz/
 Platební karty:  

Hudební klub Le Mirage byl otevřen v červenci 2002. Od té doby prošel několika drobnými rekonsrukcemi, které Vám, jak doufáme zpříjemňují pobyt u nás. Kapacita klubu je cca 100 míst. Celý prostor je opticky rozdělen do tří částí. Modrá místnost s Dj- skou stageí je určena k intenzivnějšímu poslechu hudby, naopak červená místnost je určena k posezení a popovídání si s přáteli. Na spojnici modré a červené místnosti se nachází dobře zásobený bar, který skýtá širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů a především míchaných koktejlů za příjemné ceny.

DJs hrají každý den kromě neděle a začínají hrát po 20. hodině.
Vstupné se nikdy neplatí.

Už při plánování klubu bylo hlavním hlediskem pohodlí našich zákazníků, proto byla vybrána poloha v centru města na spojnici dopravních tepen. V podvečer se k nám dostanete jak tramvajemi z všech koutů města tak i metrem trasy C. Vystoupíte-li z metra ve stanici I.P.Pavlova a vydáte se směrem na Náměstí Míru, pak nás najdete v první ulici doprava asi 50 metrů od výstupu ze stanice, přesná adresa je Lublaňská 48. Aby vaše cesta domů byla co nejpohodlnější máte na výběr mnoho spojů například noční tramvaje nebo autobusy, které vás rozvezou po celém městě. Takže po příjemném večeru u nás se i společensky unaveni dostanete rychle a příjemně domů.zvolte datum:     

Datum Název akce Začátek Vstupné

  Krátké zprávy


 


Bavte.se: Kolektiv  |  Napište nám  |  Připojte se k nám  |  © Copyright 2005 - 2006, iD-SIGN, Všechna práva vyhrazena