úterý 21.1.2020, svátek má Běla
Úvodní stránka
Kultura dnes
Kam zítra
Multikina
Kalendář akcí
Začíná za chvíliPraha
Hledejte v   Rubriky  Nejnovější pokecy


  Nechte se pozvat do divadla

Divadlo v Dlouhé


Budova, ve které dnes sídlí Divadlo v Dlouhé, byla postavena, stejně jako celá krásná pasáž, ve stylu art-deco. Otevřena byla pod názvem Velká opereta 4. prosince 1929. Praha tak konečně získala specializované divadlo, zaměřené na tehdy velmi oblíbený operetní žánr. První premiérou byla americká opereta S. Romberga Píseň pouště, kterou dirigoval sám velký Oskar Nedbal.

Otevřeno:  

 

 Adresa:   Dlouhá 39, 110 00 Praha 1  [najít na mapě]
 Nejbližší MHD:  
 Telefon:   +420 224 826 791; pokladna: +420 221 778 629
 E-mail:   divadlo@divadlovdlouhe.cz
 Internet:   http://www.divadlovdlouhe.cz
 Platební karty:  

Pokladna v pasáži Divadla v Dlouhé (tel. 221 778 629, 224 826 795) je během sezony otevřena od pondělí do pátku od 9 do19 hodin, pokud se hraje v sobotu či v neděli, je otevřena od 14 hodin do začátku představení.

Ceny vstupenek
Ceny vstupenek se liší podle místa v hledišti i podle typu představení (hlavní sál, foyer, dopolední či odpolední představení, hosté apod.). Přesný výpis cen najdete vždy u detailu každého představení.
Nabízíme předplatné, poskytujeme slevy studentům, seniorům a držitelům průkazek ZTP a ZTP/P. Divadlo má bezbariérový přístup.
Průběžně aktualizujeme nabídku bonusů, které vám umožní získat například slevy u našich partnerů.

Prodej a objednávky vstupenek
Vstupenky na všechna představení lze zakoupit prostřednictvím našich internetových stránek v rubrice program, kde si můžete rezervovat vstupenky na jednotlivá představení, a také v předprodejích vstupenek v síti Ticketpro, Ticketportal, Ticket Art i v dalších předprodejích.
Podrobnosti Vám ochotně sdělí paní pokladní, pokud máte zájem o dopolední představení pro školy či zadané představení pro firmy a organizace, obraťte se na obchodní oddělení (tel. 224 826 777, tel./fax: 224 826 801, e-mail: obchodni@divadlovdlouhe.cz).

Obchůdek
V pokladně najdete také obchůdek, v němž si můžete koupit CD, publikace a trička Divadla v Dlouhé, knihy Terryho Pratchetta a dalších autorů, které uvádíme (Agatha Christie a F. M. Dostojevskij), Divadelní noviny a Revolver revue i její Kritickou přílohu.


zvolte datum:     

Datum Název akce Začátek Vstupné

  Krátké zprávy


 


Bavte.se: Kolektiv  |  Napište nám  |  Připojte se k nám  |  © Copyright 2005 - 2006, iD-SIGN, Všechna práva vyhrazena