čtvrtek 4.6.2020, svátek má Dalibor
Úvodní stránka
Kultura dnes
Kam zítra
Multikina
Kalendář akcí
Začíná za chvíliPraha
Hledejte v   Rubriky  Nejnovější pokecy


  Nechte se pozvat do klubu

Karlovy lázně


Karlovy lázně jsou se svými pěti hudebními kluby v pěti patrech největším zařízením svého druhu ve střední Evropě. Jsou jedinečné také pro svůj originální charakter, který vytváří zachovaný historický interiér budovy, postavené na přelomu 14. a 15. století. Původní mozaikové obložení chodeb a zdí, mozaikové obrazy v hlavních sálech a částečně zachované staré lázeňské vybavení a bazény ve stylu římských lázní, které dnes bez vody slouží ve dvou patrech klubu jako taneční parket, vytvářejí spolu s moderním vybavením a hudbou zcela nenapodobitelnou atmosféru, díky které se Karlovy lázně staly nejnavstěvovanějím tanečním klubem v České republice.

Otevřeno:  

 

 Adresa:   Smetanovo nábřeží 198, Praha 1  [najít na mapě]
 Nejbližší MHD:  
 Telefon:   +420 222 220 502
 E-mail:   info@karlovylazne.cz
 Internet:   http://www.karlovylazne.cz
 Platební karty:  Karlovy lázně jsou jediným hudebním klubem v republice, který má nastálo instalovaný tříbarevný laser, všechna patra jsou vybavena reproduktory EAW. Odborný časopis MONDO zařadil Karlovy lázně mezi nejlépe technicky vybavené kluby v Evropě.

V pátem roce provozu se návštěvníci klubu mohou těšit na zkvalitnění programu, ve kterém se objeví větší počet předních zahraničních hvězd. Počítá se také s opakováním nejúspěšnější akce letošního roku – tanečního festivalu FEEL. Stálé zlepšování úrovně klubu se neprojevuje na vstupném, které zůstává ve výši 50,- Kč do 21.00 hod., poté 120,- Kč na osobu.zvolte datum:     

Datum Název akce Začátek Vstupné

  Krátké zprávy


 


Bavte.se: Kolektiv  |  Napište nám  |  Připojte se k nám  |  © Copyright 2005 - 2006, iD-SIGN, Všechna práva vyhrazena