úterý 24.11.2020, svátek má Emílie
Úvodní stránka
Kultura dnes
Kam zítra
Multikina
Kalendář akcí
Začíná za chvíliPraha
Hledejte v   Rubriky  Připojte se k nám

I když se snažíme, jsme jenom lidé, kteří musí alespoň pár hodin denně spát. A proto nemůžeme být na každém koncertu, vidět každý film nebo povečeřet ve všech restauracích. Byli bychom rádi, kdybyste se s ostatními čtenáři podělili o zážitky z vámi navštívených akcí, dojmy z koncertů a CDček, nebo prostě řekli ostatním, kde je to fajn a čemu se radši vyhnout.Pokud máte tvořivého ducha a aktivní životní styl, určitě nám napište na email spoluprace@bavte.se a tvořte s námi podobu Bavte.se tak, aby bylo i pro vás zajímavé.


Možnosti naší spolupráce

Vlastní autorská tvorba
Pokud vás baví psaní, rádi pouštíte uzdu své fantazie v příbězích z vašeho vlastního světa a chcete se podělit o tento svět s dalšími lidmi nebo vás prostě jenom zajímá reakce běžných čtenářů na vaší tvorbu, je pro vás QN idealním místem k publikování.

Recenze
Rádi se bavíte a rádi chodíte za kulturou? Pokud dokážete své dojmy a pocity z navštívených akcí podat čtenářům přehlednou formou, můžete spojit příjemné s užitečným a získat volné vstupy na koncerty, promítání, výstavy atd. pořádané našimi partnery. Staňte se spisovatelskou hvězdou QN :-)

Cestovatelské články
Cestujete do všech koutu světa? Máte spoustu neuvěřitelných příhod, nádherné fotky a chcete ukázat lidem, že volný čas lze trávit i jinak nez u televize? Tak jste přesně ten typ člověka, kterého hledáme! :-) Seriál o místech, která jste navštivili a jak to tam přežít mohou být příjemnou inspirací pro mnohé další cestovatele

  Krátké zprávy


 


Bavte.se: Kolektiv  |  Napište nám  |  Připojte se k nám  |  © Copyright 2005 - 2006, iD-SIGN, Všechna práva vyhrazena