úterý 24.11.2020, svátek má Emílie
Úvodní stránka
Kultura dnes
Kam zítra
Multikina
Kalendář akcí
Začíná za chvíliPraha
Hledejte v   Rubriky  Kolektiv Bavte.se

Portál Bavte.se je místo, kde najdete informace o kultuře, sportu, zájmech a volném čase. Bavte.se s vámi bude vybírat, kam po práci potrápit trochu tělo, večer posedět u večeře či nad skleničkou a kam zajít na dobrý film, do divadla či na výstavu.Pomůžeme vám sestavit program na celý týden, necháme vás vybrat to, co vás baví a přineseme informace o akcích, které vám možná unikly.


A kdo pro vás píše?

Eva Haunerová - Bývalá studentka s mnoha zájmy. Ráda plavu, běžkuji, snowboarduji, cykluji – tedy jezdím na kole. Zajímám se o umění, architekturu. Ráda cestuji, sbírám kameny. Fotím, kreslím, maluji... vše jen tak pro radost. Jsem skautka – skautem jednou, skautem navždy! :-) Více na: http://www.pinknet.cz/~malin/
 Články

Honza Nedoma - žasnoucí student (doufám že věčný) se zálibou ve věcech technických (věda, fyzika, astronomie, nové technologie, počítače), v dobré hudbě (Beatles, 60 léta, klasika, jazz), dobrých filmech, ve sci-fi seriálech (Stargate SG1 i SG Atlantis, BSG…) a dále pak v dobrých knížkách (Douglas Adams, JRR Tolkien, JK Rowling) a spoustě dalších dobrých věcí (DJC). Má nekompetentnost k životu je vyvážena pouze mou neutuchající snahou ho pochopit. Zemřu, až se tak stane. Jsem nesmrtelný!
 Články

Honza Novák - kruťas a despota. Nevinnou otázku typu "jak se vede" dokáže v mžiku zvrátit v další úkol pro tazatele ;-). Na druhou stranu, právě jeho dlouholetý sen o portálu Quicknews stojí za podobou serveru na kterém se právě nacházíte a která si dává za úkol býti zajímavý a inspirativní pro své čtenáře.(napsal a pak za to trpěl: Kamil Mouček) Jo a taky má zadní běhy stejně dlouhý jako přední a strašně koulí očima a strašně se potí, když pije rum. Ale jinak je fajn.
 Články

Jan Janský - Jsem, který jsem, především tedy snílek :-).
 Články

Jan Šindelář - Po uzření obrazu Komenský se loučí s vlastí, přečtení knihy Hostující profesoři a zhlédnutí filmu Mortal Kombat jsem se rozhodl prodloužit si studijní kariéru na pedagogické fakultě. Vzhledem k zapsanému oboru fandím zejména literatuře a historii. Vím, kdy byla bitva na Bílé hoře a kolik jsme měli prezidentů, ale zatím se mi to daří utajit. Poslouchám dobrou hudbu a dobré lidi, když mám žízeň, piji pivo. Dobré.
 Články

Kamil Buchtík - Jsem nenasytný filmový divák, ale jinak velice milý člověk, který se Vám snaží zprostředkovat co nejvíce ze světa stříbrného plátna. Zbožňuji všechny filmy (špatným se snažím vyhýbat), bohužel kvůli traumatu z dětství nedokážu docenit horory. Na Věc bylo v osmi letech příliš brzo a na ten druhý film, ve kterém elektrické nože začaly nepochopitelně krájet všechny okolo, zřejmě taky.
 Články

Kamil Mouček - Jsem, stejně jako třeba super man, muž dvou tváří. Přes den jsem odporný skorokravaťák, dřepící v kanclu a tisknoucí kupu papírů. Ale večer, když se ve městě děje nějaká ta kultura, trhám na své hrudi košili vylupuje se ze mě relativně normální člověk (hodně záleží na měřítku ;-)), který je sice už trošku línější, ale s radostí se účastní kdejaké akce.
 Články

Lenka Siváková - slečna asi 18letá, věčně nestíhající, dobíhající, žvýkající, jedící, mluvící a to všechno prosím zároveň. Baví mě skoro úplně všechno kromě učení, ale nic z toho mi nejde a učit se musím. Takže zkráceně „taková normální holka.“
 Články

Lucie Bubníková - Já, tedy Lucka Ředkvička Bubníková, jsem studentka pedagogické fakulty oborů čeština a základy společenských věd snažící si kompenzovat hodiny strávené nad knihami lezením po skalách, jízdou na kole a v zimě telemarkováním. Poslouchám veselou music jako ska, jazz, raggae, balkánská dechovka, rock, ale nebráním se vcelku žádné dobré hudbě. Ráda si zajdu do kinoteátru na dobrý film. Jako režisér u mě jednoznačně vede Emir Kusturica.
 Články

Lucka Červená - alias Lucijetka - Prvním rokem se prokousávám jazykovými nástrahami francouzštiny a angličtiny na Filosofické fakultě v Plzni. Ráda zajdu na nejrůznější hudební a filmové akce a potom se samozřejmě s Vámi všemi musím o své názory a postřehy rozdělit … Temperament zklidňuji nejrůznějšími sporty, favoritem je jednoznačně badminton, ale přes léto vítězí in-line a v zimě snowboard. Devět let jsem strávila cvičením na příčku,a tak si ještě občas i fouknu…. Nejlepší relax je pro mě společnost veselých přátel a noční párty s tancem…
 Články

Martina Doležalová - věčně s časem a nudou bojující, studující lektorka angličtiny a kulturní nadšenec. Literatura, hudba, která má co sdělit, tvůrčí práce, umění, ve kterém lze nalézt smysl, cestování, kytara, tanec, plavání, turistika (a cyklistika) a výlety do přírody jsou moje doživotní lásky, kvůli kterým nikdy nedospím své „nedospánky“…
 Články

Veronika Prokopcová - Malá a pořád ještě mladá studentka, nyní pedagogiky volného času, žijící ve spřáteleném kraji Jihočeském. Moje neutuchající touha po poznání mě neustále nutí hledat a objevovat nové věci, přemýšlet o světě a tím využívat a praktikovat po svém předchozí filosofické vzdělání. Životem se mi prolíná hudba všeho druhu, nejvíce rock, mému srdci nejbližší. Nejraději proto píšu o hudebních tématech a v dohledné si době už budu moct osahat i nějaký ten hudební instrument. Už pár let se zajímám o astrologii a tarot. Mou duši uklidní procházky lesem, zajímavá knížka a posezení s přáteli.
 Články

Vít Hněvkovský - po obrovském bezpráví, které na něm bylo pácháno se vzdal svého snu stát se pilotem a stejně jako jeho anglický vzor Robin Hood, či slovenský Jánošík se obětoval a rozhodl se mstít zlo, které na něm bylo pácháno na všech budoucích generacích... stal se učitelem. Aby těch ran pro lidstvo nebylo málo, potkal se s newmanem a konspirativně mu bylo mlčky dohodnuto, že budou svými články a nápady terorizovat lidstvo využívajíc i nejnovější technologie :-)
 Články

  Krátké zprávy


 


Bavte.se: Kolektiv  |  Napište nám  |  Připojte se k nám  |  © Copyright 2005 - 2006, iD-SIGN, Všechna práva vyhrazena