úterý 20.10.2020, svátek má Vendelín
Úvodní stránka
Kultura dnes
Kam zítra
Multikina
Kalendář akcí
Začíná za chvíliPlzeň
Hledejte v   RubrikyŽEBŘÍK 2008 - koncertní show v Plzni


2.3.2009 | 8:00
 
Vyhlášení již 17. ročník prestižních hudebních cen Žebřík proběhne už v 6. března v DK Inwest v Plzni.
Slavnostní vyhlášení Žebříku 2008 proběhne 6. března na v Domě kultury Inwest v Plzni, kam budou pozváni všichni nominovaní, z nichž první tři v každé kategorii převezmou originální sošky „Tančící R“ z dílny renomovaného výtvarníka Václava Česáka.

Na slavnostním vyhlášení, moderované režisérem Zdeňkem Suchým, koncertně vystoupí Kryštof, Horkýže slíže (s hosty Wohnout), Clou (s hostujícím rapperem Indym) či Děda Mládek Illegal Band. Finále obstará legendární britský zpěvák Glenn Hughes (ex Deep Purple, Black Sabbath ad.) za doprovodu exkluzivního Czech all stars bandu, v němž se sejdou někteří členové Monkey Business a další renomovaní muzikanti a zpěváci.

Na hlavním pódiu vystoupí během pětihodinové show legendární zpěvák Glenn Hughes + Czech Allstars Band, složený ze členů Monkey Business a dalších renomovaných hudebníků. Dále Kryštof, Horkýže slíže s hosty Wohnout, Clou s hostujícím rapperem Indym ad.


Druhá scéna bude ve znamení hiphopu, R&B, breakbeatu v podání předních českých DJs a projektů.

After party s hvězdami Žebříku poběží od půlnoci ve vyhlášeném plzeňském klubu Buena Vista.


Druhá scéna Žebříku bude tentokrát stylově velmi rozmanitá a zábavná. Pozvání přijali ostřílení párty Djs, kteří si své renomé vybudovali nejen díky skvělému výběru muziky a její interpretaci, ale i schopnosti dostat publikum do varu.

Ekvilibristou za gramofony je DJ Friky, který je doma nejen na hiphopových akcích, protože jeho eklektický styl oslovuje i fanoušky jiných žánrů, což můžete posoudit třeba z jeho účinkování v pražském Radiu DJ. Jeho scratche doprovázejí také koncerty kapel a bývá účasten nejrůznějších jamů.

Dalším zástupcem Radia DJ na Žebříku je pražský DJ Robot, který servíruje nenapodobitelný koktej hip hopu, funku, breaků a mashupů. Smíchat zdánlivě neslučitelné styly a podat je tím nejzábavnějším způsobem umí možná nejlépe právě on. Oba výše jmenovaní to po loňském úspěchu znovu rozjedou i na after party v klubu Buena Vista.

Bavič par excellence je také DJ Mersí, známý frontman Dědy Mládka Illegal Bandu a někdejší bubeník Burmy Jones, který se věnuje breakbeatu, funku a old school rapu. Vedle dýdžejingu ještě stíhá perkuse, rapuje nebo jinak komunikuje s publikem.

A nakonec DJ Neo - nejúspěšnější český producent v zahraničí. Své nahrávky distribuuje na renomovaných mezinárodních labelech a platí to i o zbrusu novém albu Victory, které pokřtí právě na Žebříku. Pilotní singl, taneční hitovku Better Life, mu nazpívala soulová diva Jocelyn Brown. V Praze společně natočili videoklip, který premiérově zhlédnete rovněž během slavnostního večera.

Start: 6.3.2009, 20:00, DK INWEST, Plzeň
Vstup: za 249 Kč v síti Ticketportal
Nemáte s kým vyrazit? Tak někoho pozvěte

 

   Obrázky ke článku

 

Více obrázků   


  Doporučujeme


  Hejbejte.se!
 


Bavte.se: Kolektiv  |  Napište nám  |  Připojte se k nám  |  © Copyright 2005 - 2006, iD-SIGN, Všechna práva vyhrazena