středa 12.8.2020, svátek má Klára
Úvodní stránka
Kultura dnes
Kam zítra
Multikina
Kalendář akcí
Začíná za chvíliPlzeň
Hledejte v   RubrikyDISCOVERY – tentokrát nás rozseká DJ Preach a Loktibrada!!


1.3.2009 | 10:41
 
Jedna z nejúspěšnějších plzeňských parties Discovery se posouvá ke svému dalšímu pokračování, které se tentokrát odehraje v pátek 20.3. v tradičních prostorách plzeňské Alfy. Tato Discovery bude opět o svižnějším technu, neboť roli headlinera přijal kanadský DJ Preach a slovenský DJ Dalo aka Loktibrada.

Přesně už ani agentura Dancemedia není schopna říct, kolikátý díl Discovery se v březnu vlastně uskuteční, neboť těch dílů už bylo tolik, že by se o tom dala napsat kniha. Ano, party Discovery už nějaký ten pátek píše dějiny západočeské taneční scény a nejinak tomu bude i nadále. Další díl seriálu se odehraje v pátek 20.března jako vždy přímo v centru města, tedy plzeňském klubu Alfa.

Pobavit nás tentokrát přijede kanaďan DJ Preach, který je považován za jednoho z předních světových DJs ve stylech progressive techno a techtrance. Svoje umění dokázal i při tvorbě remixu songu Carpe Noctrum od světové jedničky Tiesta. DJ Preach se v České republice představil už několikrát a to na těch největších akcích a festivalech, ovšem v Plzni a západních Čechách si střihne svojí absolutní premiéru! Vedle něj se za gramofony postaví ikona evropského techna, průkopník a zakladatel tvrdého slovenského techno soundu, spolupracovník takových jmen jako jsou Regis, Surgeon, Christian Wunsch, majitel světoznámého „drsňácekého“ labelu Olga + Jozef, DJ Dalo aka Loktibrada! Dalo spolu s Tokym tvoří jádro slovenské techno scény, proto by si jeho set neměl nechat ujít žádný opravdový fanoušek tohoto stylu. Tím ale line up nekončí. Třetím hostem bude hvězda posledních měsíců a let, DJ a dnes i velmi populární producent, jehož tracky hraje sám velký Carl Cox, sympatický Michal Poliak, dříve vystupující pod pseudonymem BB Mike. Tuto trojici doplní rezidenti Discovery, DJové Molczik a Majkl a jako support DJ byl tentokrát pozván mladičký, avšak stále zkušenější Jay Beck, který nás o svých kvalitách přesvědčil především na loňském ročníku festivalu Sundance.

Hudebně tedy JE z čeho vybírat, takže zbývá už jen zmínit několik detailů. Těšit se můžete jako vždy na silný a vyvážený aparát od firmy MusicPro, aktivní světelnou show (několik LJs), videoprojekci, kterou zajistí VJ Shape a mnoho dalšího. Vstupenky budou jako vždy za cenu 190,- v předprodeji a 250,- na místě. Seznam předprodejních míst a zahájení předprodejů oznámíme co nejdříve.

Start: 20.3.2009, klub Alfa, Plzeň
Vstup: v předprodeji 190 Kč, na místě 250 KčNemáte s kým vyrazit? Tak někoho pozvěte

 

   Obrázky ke článku

 

Více obrázků   


  Doporučujeme


  Hejbejte.se!
 


Bavte.se: Kolektiv  |  Napište nám  |  Připojte se k nám  |  © Copyright 2005 - 2006, iD-SIGN, Všechna práva vyhrazena