úterý 20.10.2020, svátek má Vendelín
Úvodní stránka
Kultura dnes
Kam zítra
Multikina
Kalendář akcí
Začíná za chvíliPlzeň
Hledejte v   RubrikyOtvírání sedmi bran aneb harmonizující vizuální představení spojující tanec a jógu ve spirituální tématice


21.9.2016 | 9:00
 
Netradiční taneční vystoupení v podání souboru Bílá Velryba můžete zhlédnout dnes naposledy, v derniéře, v 19:00 v kostele Sacre Couer (Holečkova 31, Anděl, Praha).
V choreografických obrazech se představuje sedm čaker - základních energetických center fungujících v našem těle. Choreografie citlivě reagují na spojení jednotlivých čaker s určitými elementy a oblastmi našeho života.

Čakry jsou vstupní brány k naší podstatě a rozvoji našeho vědomí. Tyto brány se v představení otevírají a umožňují diváku vstoupit na barvitou harmonizující cestu, která pohladí smysly i duši.

Uvidíte a procítíte rituální zemitost a sílu, jemnost a hladivou sílu vody, vášnivě smyslný oheň, něžnou a křehkou lásku, lehký a kreativní prostor, harmonickou intuici a podmanivé napojení na vesmír.

Jak tvrdí asistentka choreografie, Mirka Papajiková: "Toto představení neburcuje, nepobuřuje, neždímá diváka do morku kostí, ale uklidňuje, harmonizuje, konejší a léčí šrámy na duši."

Autorka a vedoucí projektu, choreografka: Zuzana Lásková
Asistentka choreografie, manažerka projektu, lektorka: Mirka Papajiková
Účinkující tanečnice: Mirka Papajiková, Veronika Quinn Novotná, Dita Coufalová, Kristína Korecová, Petra Roubalová, Katka Herciková, Lenka Kompišová, Kristýna Martincová, Petra Sofie Haken, Ola Koubská

Délka představení: 50 min (bez přestávky)
Více info na: http://www.bilavelryba.cz/


Nemáte s kým vyrazit? Tak někoho pozvěte

 

   Obrázky ke článku

 

Více obrázků   


  Doporučujeme


  Hejbejte.se!
 


Bavte.se: Kolektiv  |  Napište nám  |  Připojte se k nám  |  © Copyright 2005 - 2006, iD-SIGN, Všechna práva vyhrazena