středa 19.2.2020, svátek má Patrik
Úvodní stránka
Kultura dnes
Kam zítra
Multikina
Kalendář akcí
Začíná za chvíliVšechna města
Hledejte v   RubrikyZeď zamilovaných, milostné dopisy a vzkazy aneb Městská divadla pražská přejí lásce


6.9.2016 | 13:00
 
Zeď zamilovaných a milostné dopisy a vzkazy po celé Praze, to je velký projekt Městských divadel pražských, jehož hlavním jmenovatelem je nenaplněná láska. Ta totiž spojuje dvě poslední premiéry divadel ABC a Rokoko Evžena Oněgina a Strýčka Váňu. A právě tyto inscenace chtějí divadla různými způsoby divákům přiblížit.
Jedním z nich je i Zeď zamilovaných, kterou návštěvníci najdou v dolním foyer Divadla ABC. „Kdokoliv na ni může napsat vzkaz své lásce a je jedno, jestli je tajná, platonická nebo naopak opětovaná a dlouhotrvající. Vzkaz si může i vyfotit a přidat na facebookovou zeď své lásky, v tomto případě použijte hashtag #zedzamilovanych. Zeď má důmyslnou konstrukci, která se navinuje, a my jsme napjatí, kolik metrů lásky se v Divadle ABC nasbírá. Přesné číslo se dozvíme na Noci divadel 19. listopadu,“ vysvětluje tisková mluvčí Tereza Kochová.

Všimnout jste si už mohli i milostných dopisů, kterými jsou doslova zaplavena nejen Divadla ABC a Rokoko, ale najít je můžete i po Praze. Jeden z nich psala Taťána svému milovanému Oněginovi a druhý je věnovaný krásné Jeleně od Ivana Vojnického tedy Strýčka Váni. Dopisy jsou zároveň i pozvánkou na nové inscenace. Nechte se jimi zlákat a přijďte do Divadla ABC na Evžena Oněgina a na Strýčka Váňu do Divadla Rokoko. Zářijové termíny představení najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Nemáte s kým vyrazit? Tak někoho pozvěte

 

   Obrázky ke článku


 

Více obrázků   


  Doporučujeme


  Hejbejte.se!
 


Bavte.se: Kolektiv  |  Napište nám  |  Připojte se k nám  |  © Copyright 2005 - 2006, iD-SIGN, Všechna práva vyhrazena